Archives for Ekonomi

Формирана Асоцијација на автомобилската индустрија

Дваесет компании од автомобилската индустрија, странски инвеститори во Македонија и нивни постојни и потенцијални домашни добавувачи, од денеска  заеднички ќе ги  промовираат интересите  преку Асоцијација во рамки на Советот на…
LEXO ME SHUME...
Platforma IPTV
error: Përmbajtja është e mbrojtur !!